Zobacz O mnie


 

PASJA RODZI PROFESJONALIZM, PROFESJONALIZM DAJE JAKOŚĆ…

Jestem Agnieszka, żona i mama dwóch kochanych synów. Uzależniona od fotografii oraz dobrej kawy. Fotografia to przede wszystkim moja pasja, która pochłonęła mnie całkowicie. A wszystko zaczęło się 9 lat temu w Londynie. Mieszkając tam kilka lat, odbyłam pierwsze Warsztaty fotograficzne pod okiem znanego fotoreportera Piotra Apolinarskiego. Po powrocie do Polski postanawiam dalej kształcić i poszerzać swój fotograficzny warsztat.

Stawiam przede wszystkim na fotografię dokumentalną oraz naturalną. Kładę duży nacisk na budowanie dobrej relacji z osobami, które fotografuje. Jestem sobą! Dlatego tez moje historie są prawdziwe .

Pracuję zawsze z ogromnym zaangażowaniem a Wasze zadowolenie to ogromna nagroda oraz motywacja do dalszej pracy. Na zdjęciach szukam m.in pięknego światła oraz emocji, które już nigdy się nie powtórzą. Kocham detale! wiem ile czasu poświęcacie im przed daną uroczystością, dlatego zawsze chcę aby zostały utrwalone na zdjęciach. Posiadam niezbędne uprawnienia z Bydgoskiej Kurii metropolitalnej na fotografowanie podczas uroczystości kościelnych.

Jeśli szukasz wyjątkowych, niebanalnych zdjęć, które pozostaną piękną pamiątka na cale życie, zapraszam do kontaktu.

Chętnie odpowiem na Wasze pytania. Pamiętajcie jestem dla WAS!

 

„Rób to co kochasz, kochaj to co robisz”

Zobacz co robię:

Zobacz moje zdjęcia

Zapytaj o wolny termin

Napisz do mnie